Darbas Klaipėdoje

Siūlome Darbą Santechnikui – Šilumininkui – Klaipėda

SANTECHNIKAS – ŠILUMININKAS

Darbo pobūdis:
Šildymo, vandentiekio, nuotekų sistemų bei įrangos profilaktinių darbų atlikimas
Periodinės techninės priežiūros darbų planavimas, organizavimas ir vykdymas
Šilumos punktų paruošimas šildymo sezonui ir priežiūra
Reagavimas į avarijas ir jų šalinimas
Techninės dokumentacijos pildymas ir kontrolė

Reikalavimai:
Panašaus pobūdžio darbo patirtis
Vairuotojo pažymėjimas
Darbštumas, komunikabilumas, atsakingumas, iniciatyvumas ir orientacija į rezultatą
Be žalingų įpročių.

Privalumai:
Kvalifikaciniai pažymėjimai, galiojantys atestatai
Darbo patirtis pastato inžinerinių sistemų srityje

Mes Jums siūlome:
Galimybę dirbti ir tobulėti
Nuolatinį bendradarbiavimą ir pagalbą
Geras darbo sąlygas stabilioje, pelniusioje klientų pasitikėjimą įmonėje.

Papildoma informacija:

Darbo valandos nuo 8:00 – 17:00 val.,
Darbo vieta: Klaipėda.

Siūlome Darbą Santechnikui – Šilumininkui

+0-00 ratings

Palik atsiliepimą

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.