Darbas Užsienyje

Pastovus darbas vairuotojams Berlyne Darbas Užsienyje

Pastovus darbas vairuotojams Berlyne

Busse+Zerbe GmbH plečia savo veiklą ir į savo komandą priima dirbti vairuotojus gabenti krovinius po Vokietija. Darbas ir gyvenimas Vokietijoje.

Turime ivairiu marsrutu. Tolimieji marsruzai – prekės transportuojamos po visą Vokietiją. Artimieji maršrutai – prekių perskirstomasis išvežiojimas/ gabenama viskas, kas gali būti gabenama ant palečių. Autošaldytuvai išvežioja produktus į prekybos centrus. Skubus siuntinių iki 30 kg pristatymas. Šį srautą aptarnauja “Sprinter” automobiliai. Maršrutai paskirstyti B ir C kategorijos vairuotojams.

Reikalavimai darbuotojui

Reikalingi vokieciu arba anglu kalbos pagrindai, kad galetumet susikalbeti. Vairuotojas turi priskirtą dispečerį, kuris padeda rasti greitus sprendimus bet kokioje situacijoje. Reikalingi vairuotojai su B/C/CE + 95+ADR+. Jei susidomėjote atsiųskite CV arba kontaktuokite įmonės Busse+Zerbe GmbH personalo skyrių.

Įmonė siūlo

Pradedančiuosius apmokome. Siūlome neterminuotą darbo sutartį, laiku mokamą atlyginimą, premijas už ekonomišką vairavimą, atostogas iki 40 dienų, soc. garantijas pagal Vokietijos įstatymus, darbą su naujais vilkikais.

Apie įmonę

Busse + Zerbe GmbH sudaro 4 įmonės su 9 filialais Vokietijoje. Įmonėje dirba apie 600 darbuotojų.

Kas 4 metus atnaujinamas visas mūsų automobilių parkas, todėl automobiliai tiek technologijų, tiek ir saugos atžvilgiu maksimaliai inovatyvūs. Taip pat ir mūsų vairuotojai reguliariai instruktuojami, supažindinami su naujomis automobilių technologijomis, įdiegtomis saugos naujovėmis.

Darbo sritis:
Vairuotojai
Logistika, transportas
Papildoma informacija
Įdarbinimo tipas:
Pilna darbo diena
Darbo užmokestis
Siūlomas atlyginimas:
Atlyginimas sutartinis

Kontaktai
Darbo vieta:
Vokietija
Užsienis
Kontaktinis asmuo:
Irena Schirmer
Įmonės pavadinimas:
Busse+Zerbe
El. pašto adresas:
Žinutė darbdaviui

Telefono nr.:
+493302 8637221
+0-00 ratings

Palik atsiliepimą

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.