Darbas Vilniuje

Montuotojas – dailidė Norvegijoje

Darbo pobūdis
Ieškome darbuotojų skydinių, karkasinių namų montavimui
arba jų vidaus įrengimui.

Mes Jums siūlome
Atlyginimą nuo 3500 iki 5000 eur.
Visas socialines garantijas Norvegijoje
Neterminuotą darbo sutartį
Darbo priemones
Nemokamą apgyvendinimą
Darbo kelionių išlaidų kompensaciją
Nemokamas keliones Lietuva-Norvegija-Lietuva
Grįžimus į Lietuvą pagal iš anksto numatytą grafiką – kas 6-8 savaites
Apmokamas kasmetines atostogas

Reikalavimai
Panašaus darbo patirtis
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas

Privalumai
Brėžinių skaitymas
Šnekamoji anglų kalba
Patirtis vidaus darbuose

Gyvenimo aprašymą siųskite į [email protected] arba užpildykite anketą mūsų puslapyje http://www.northernbaltic.com/darbas.php

Kontaktinis telefono nr.: +37065090088

https://skelbiu-static.dgn.lt/static/images/logotipas_Lietuvos-atkurimui-100.svg” alt=”Skelbimai, parduodu – Skelbiu.lt” style=”width: 192px; height: 65px; margin: 0 10px 0 5px;” />
NEMOKAMI SKELBIMAI!*Parduok asmeninius daiktus nemokamai*

  • LT
  • RU
  • (0)

  • Paieškos (0)
  • Prisijungti
  • Registruotis
+ Įdėk skelbimą

  • Visi skelbimai
  • Transportas
  • Nekilnojamasis turtas
  • Darbas, paslaugos
  • Kompiuterija
  • Technika
  • Komunikacijos
  • Pramogos
  • Buitis
  • Drabužiai, avalynė
  • Auginantiems vaikus

Visi skelbimai

Visi miestai

Darbas, paslaugos

Siūlo darbą

Statybininkai
15
ID: 33690779

Tavo skelbimas?
Redaguok
Iškelk
Paryškink
Pašalink

Atnaujintas liepos 4 d.
Parodė/Perskaitė:
318888_ / 4484
Populiarumas:
1.41 %

Privalumai

Įmonės pavadinimas:
ABC GRUPPEN AS
Atlyginimas nuo, €:
3 500

Kontaktai
+37065090088
Vilnius

Susisiekti el. paštu

Paskutiniai komentarai
Stalius
2018-03-19 13:09

+37060967383

Mariux
2018-04-02 21:33

Patirties nlb. turiu su lentom ir rąstais, bet aukščio ir siaurom šlapiai slidžiom
atbrailom vaikščiot tikrai nebijau… Įrankiais naudotis moku, brėžinius skaitau ir
net braižau (statybiniai, mech. inž.), anglų – 5/10. Esu imlus mokymuisi. Dirbęs visko
ir visaip – nuo projektuotojo iki elektriko.
+37063780356.

Savininkas:
Northern Baltic
2018-04-03 14:39

Sveiki,

artimiausiu metu susisieksime su Jumis telefonu.

Giedrius
2018-04-04 22:32

Sveiki. Kiek reikia zmoniu?

As
2018-04-06 23:10

Visu

Darius
2018-04-07 08:28

Sveiki, patirties turiu daug. Brezinius skaitau, aukscio nebijau, masina turiu, ID turiu.
Esu anksciau dirbes NORTHENBALTIKE 2,5m. Tik su anglu kalba nelabai.

Giedrius
2018-04-08 00:52

Esam dirbe toki darba svedijoje prie nameliu. Neilgai bet supratimo turime

Aris
2018-04-08 14:59

Sveiki, koks valandinis, patirtis kalba pazymejimai yra

Savininkas:
2018-04-09 09:20

Sveiki,

kandidatuoti galite atsiųsdami gyvenimo aprašymą į
[email protected] arba užpildydami anketą mūsų puslapyje
Kontaktinis telefono nr. pasiteiravimui:

Giedrius
2018-06-12 16:07

Montuotojas,langų, vartų ,durų,bei aliuminio.darbas statybose įvairaus
profilio.zalingu įpročiu neturiu.darbuo ir mokymam imlus.

Giedrius
2018-06-12 16:09

861241812

Savininkas:
2018-06-12 16:31

Sveiki, Giedriau,

netrukus su Jumis susisieksime.
Gražios dienos!

Audrius
2018-06-24 10:46

Laba diena.neseniai gryzau is Islandijos.irenginejom viesbucius.Sienu griovimas,nauju
sienu montavimas pagal brezinius.gipsas,glaistymas,grindys,durys.867620047.

vaidas
2018-07-11 17:56

Greiciausiai dirbsit price worku lietuviskai tai uzmokestis uz padaryta darba ,o ne
valandiniu uzmokesciu tai duros nepastumsit ka cia raso 3500-4000 euru tai turesit dirbti
sparciu tempu ,kad tiek uzdirbti, galiu pasakyti is savo patirties, o jiai pakliusyt pas
mindauga su broliu tai prota ises neblogai ,prisai sitoje imoneje kiekvienais metais
mazedavo, o ne didedavo,zmoniu sita imone iesko kelis metus iseiles be perstojo tai
reiskia darbuotojiai nesvarbus,anksciau daznai budavo problemu su mokesciais,pasirasydami
darbo sutarti atkreipkite demesi ,kad pareigos butu montuotojo dailides ir nurodyta salis
kurioja dirbsite.

Informuoti mane apie komentarus
Rašydami komentarą, sutinkate su portalo taisyklėmis.

dailidėMontuotojasNorvegijojeVilnius

Leave a Response