Darbas jaunimui

FINANSŲ KONSULTANTAS (-Ė) Darbo pobūdis – Klientų aptarnavimas, sutarčių sudarymas; – Bendravimas … Siūlomas darbas jaunimui

FINANSŲ KONSULTANTAS (-Ė)

Darbo pobūdis 👇
– Klientų aptarnavimas, sutarčių sudarymas;
– Bendravimas su klientais;
– Santykių su esamais klientais palaikymas;
– Aktyvi naujų klientų paieška;
– Klientų poreikių išsiaiškinimas bei analizė.

Reikalavimai 👇
– Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
– Gebėjimas pačiam planuoti ir koordinuoti savo darbus;
– Puikūs bendravimo įgūdžiai, komunikabilumas, atsakingumas, dėmesingumas, iniciatyvumas, savarankiškumas, tikslo siekimas, organizuotumas, kūrybiškumas;
– Sugebėti greitai mokytis, perprasti parduodamų prekių paslaugų specifiką;
– Patirtis PARDAVIMŲ srityje (privalumas);
– Užsienio anglų, rusų kalbų mokėjimas (privalumas).

Mes jums siūlome 👇
Galimybę save realizuoti pardavimų srityje;
Konkurencingą atlyginimą, bei priedus tiesiogiai priklausančius nuo darbo rezultatų;
Lankstų darbo grafiką bei galimybę dirbti už ofiso ribų;
Įdomų ir nuolat verčiantį tobulėti darbą.

Jeigu Tu ar Tavo pažįstamas ieškote darbo rašykite PM kontaktinį numerį ir su Jumis susisieksime.

*Darbo skelbimo turinį plagijuoti draudžiama.

+0-00 ratings

Palik atsiliepimą

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.