Darbas Klaipėdoje

Edvinas Klaipėda

Edvinas

Autoservisų tinklas ieško autoserviso priemėjo-meistro Klaipėdos miesto filiale. Autoservisas turi savo filialų daugumoje Lietuvos miestų. Servisas yra sukaupęs ilgametę darbo patirtį, turi naujausią, moderniausią įrangą kuri yra nuolat atnaujinama, kad vyktų produktyvus, kokybiškas bei greitas darbas.
REIKALAVIMAI:
– Aukštesnysis ar profesinis techninis išsilavinimas
– Ne mažesnė nei 2 metų darbo patirtis automobilių remonte
– Buvusių darbdavių rekomendacijos (būtų privalumas)
– Orientacija į tikslą ir rezultatus
– Tvarkos palaikymas darbo vietoje
– Atsakomybė už savo darbą
– Išmanyti automobilio sandarą
– Daro kompiuteriu įgudžiai
Darbo pobūdis:
– Bendravimas su klientais
– Automobilių dalių užsakymas iš tiekėjų
– Darbų paskirstymas autošaltkalviams
– Autoserviso priežiūra
– Sąskaitų išrašymas
Mes siūlome:
– Draugišką kolektyvą.
– Nuolatinį darbą pilną darbo dieną.
– Motyvuojantį atlyginimą ir priedus, priklausančius nuo individualių darbo rezultatų.
– Visas darbui reikalingas priemones.
– Karjeros perspektyvas
– Rodomas pilnas oficialus atlyginimas.
Cv siūsti el.paštu: [email protected]

+0-00 ratings

Palik atsiliepimą

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.