Darbas Užsienyje

Darbui Belgijoje ieškome statybininkų Darbas Užsienyje

Darbui Belgijoje ieškome statybininkų

Ieškome plataus profilio apdailininkų bei stalių

  • 2-6 darbuotojų įvairiems lauko ir vidaus apdailos darbams;
  • 2-4 darbuotojų komandos šildomų grindų klojimui;
  • 1-4 stogdengių – prilydomos dangos;
  • 1 brigados/komandos vadovo “team leader”

Darbo pobūdis: komandiruotes i Belgija ilgalaikiams ir pastoviems darbams
Lankstus grįžimo i Lietuvą grafikas

Darbo vieta: Antverpenas ir jo apylinkės

Skambinti +37061970011 (po 17h)
Įmonė: Qualiworks UAB

Reikalavimai darbuotojui
  • Pageidautina – savo darbo profesionalas
  • Privalumas – 2-jų metų patirtis atitinkamai pocicijai
  • Privalumas – bent minimalios anglu kalbos žinios (bent 1 iš komandos narių)
  • Privalumas – nuosavas automobilis (apmokame pirmos keliones kurą, kelių mokesčius)
  • Privalumas – bent minimalios anglų/prancūzų kalbos žinios (bent 1 iš komandos narių)
Įmonė siūlo
  • Darbas minimum 40h/sav.+ galimybė dirbti daugiau
  • Atlyginimas nuo 1600/mėn. (nurodytas “į rankas”) + galimybė užsidirbti daugiau
  • Atlyginimas mokamas laiku pagal susitarimą
  • Aprūpiname gyvenamąja vieta, apie 150eur išlaidos už komunalines paslaugas
  • Atostogų grafikas kas 2-3 mėn. lankstus – pagal susitarimą
  • Suteikiama darbui reikalingi įrankiai, apranga.
  • Patikimiems darbuotojams suteikiamas darbo automobilis.
Darbo sritis:
Statybininkai
Statybų sektorius
Papildoma informacija
Įdarbinimo tipas:
Pilna darbo diena
Darbo užmokestis
Siūlomas atlyginimas:
2500 EUR per mėnesį

Kontaktai
Darbo vieta:
Belgija
Užsienis
Kontaktinis asmuo:
Audrius
El. pašto adresas:
Žinutė darbdaviui

Telefono nr.:
+37061970011
+0-00 ratings

Leave a Response

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.