[an error occurred while processing the directive]
Darbas Klaipėdoje

Tolimųjų Reisų Vairuotojas (-A) darbui po Europą – Darbo pasiūlymai Klaipedoje

[an error occurred while processing the directive][an error occurred while processing the directive]

Apie siūlomą darbą, darbo pobūdis:
Krovinių pervežimas kelių transportu tarptautiniais maršrutais
Darbas automobiliais, atitinkančiais EURO5 / EURO6 standartą
Darbas su tentinėmis puspriekabėmis,
Darbas kadencijomis: 4/2, 6/3, 8/4, 10/5.

Описание работы:
перевозки грузов дорожным транспортом по международным маршрутам
направления грузоперевозок по западной Европе
новые автомобили соответствуют требованиям EURO5/EURO6
работа каденциями: 4/2 6/3, 8/4, 10/5.

Reikalavimai darbuotojui:
Vairuotojo pažymėjimas su CE kategorija (būtina)
Skaitmeninė vairuotojo kortelė
Profesinės kompetencijos pažymėjimas "95 kodas"
Noras dirbti, savarankiškumas, atsakingumas.

Требования:
водительские права категории CE
цифровая карточка тахографа (ЧИП)
95 kод (помогаем обрести, есть договор с школой вождения)
опыт работы в Западной Европе, самостоятельность, ответственность.

Įmonė siūlo
Darbą perspektyvioje ir augančioje įmonėje
Motyvuojantį ir laiku mokamą darbo užmokestį, darbo užmokestis mokamas kartą į savaitę
Kvalifikuotą transporto vadovų ir vadybininkų komandą
Darbą po vieną
Geras darbo sąlygas

Компания предлагает:
работу в перспективной и развивающейся компании
мотивирующую и своевременную зарплату
квалифицированную, русскоговорящую команду руководителей и транспортных менеджеров
Tolimųjų Reisų Vairuotojas (-A) darbui po Europą

+370 684 58242

[rating_form id=”1″]

Palik atsiliepimą

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.