Darbas Klaipėdoje

Sąmatininkas – Darbas Klaipeda

Darbo pobūdis
Projektinės techninės dokumentacijos nagrinėjimas bei analizavimas
Kainų ir medžiagų sąnaudų skaičiavimas, sąmatų sudarymas
Užklausų formavimas, siuntimas ir bendravimas su tiekėjais, užsakovais.

Reikalavimai
Aukštasis/aukštesnysis techninis išsilavinimas (inžinerinis būtų privalumas)
Inžinieriaus – sąmatininko darbo patirtis (statybos-laivų remonto srityje būtų privalumas)
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai
Gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai, analitinis mąstymas, atsakingumas, kruopštumas.

Mes jums siūlome
Prisidėsite prie laivų statybos ir kitų projektų įgyvendinimo
Dalyvavimą įvairių projektų įgyvendinime
Profesinio tobulėjimo galimybes
Profesionalių iššūkių kupiną kasdienybę
Dalykišką ir pozityvią atmosferą darbe
Darbą draugiškoje bei ambicingoje komandoje
Kompetenciją ir darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą.

Atlyginimas
Nuo 800 €/mėn. į rankas
Sąmatininkas

+370 614 61238

+0-00 ratings

Palik atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.