Darbas Klaipėdoje

Pelningiausi uždarbiai!monese-21,01e ! Nuorodos! – Klaipedoje rasti darbą

Sveiki,

noriu pasiūlyti užsidirbti internetu apie 200 e ir daugiau. Visi uždarbiai yra referral tipo, n-18! Jei kas dvejoja rašykit , atsiųsiu daugiau įrodymu arba oficialius tinklapius kur pateikta informacija. Nuorodas atidarinėkite per savo išmaniuosius, nes programėlės pritaikytos būtent jiems.

Kodėl verta atlikinėti referral uždarbius per mane?

Nes bendradarbiauju su daugumos Europos šalių gyventojais kurie užsiima referral uždarbiais, todėl nemaža referral uždarbiu dalis mane pasiekia tada, kai Lietuvoje jie būna nepaplitę. (Pliusas jums didesnė tikimybė jog pritrauksite daugiau žmonių) Be to vertinu ne tik pinigus, o ir naujas pažintis! Taip pat netolimoje ateityje pradėsiu steigti piniginius prizus tiems kas atliks visus uždarbius, prizu dydis priklausys tik nuo jūsų pačiu aktyvumo atliekant referral uždarbius !

Informuoju jog dėl didėjančio srauto kai kuriuose uždarbiuose pradeda įvedinėti limitus! (T.Y. Įveda maksimalius pakvietimu skaičius arba sumažina sumas) Jei kyla nors menkiausiu dvejonių galiu nuraminti, jog nesiūlau uždarbiu kuriu pats neišbandau. Taip pat dažnai, atsiklausus jau uždarbius atlikusiu žmonių, duodu jų kontaktus, kad naujokai referral uždarbiuose galėtu pasikonsultuoti ne tik su manimi:) Su tais su kuriais susidirbu ir pradedu pasitikėti, pervedu pinigu uždarbiui atlikti, jei pačiam neužtenka:)

Taigi pradedam: Tie kas nori gauti 21,01pries registruojantis susisiekite pasižymėsiu jus, jog gaves bonusa po jusu korteles patvirtinimo,pervesciau 6.01 e nuo savo bonuso.

1.Monese kortele (Visiškai nemokama, galite matyti nuotraukoje) Ypatingai naudinga tiems kurie turi antstolių, nes antstoliai Moneses nepasiekia ! Neskaitant 15 eurų bonuso kurį gausite atlikę visus reikiamus žingsnius ir galimybės užsidirbti papildomai kviečiant savo draugus, pažįstamus ar giminaičius, Monese naudinga tuo jog galite nemokamai kiekvieną mėnesį išsigryninti iki 200 eurų ar atsiskaityti bet kokia valiuta iki 2000 eurų, be jokių papildomų mokesčių. Taip pat galite gauti atlyginimą į ją ar apsipirkinėti internete. Taip pat jos nebemato VMI !

Už registraciją ir atliktus žingsnius, gausite 15eur!

Patvirtinus visą reikalingą informaciją reikės užsisakyti nemokama Monese fizinę kortelę, o jai atėjus atlikti bent 1 apsipirkimą nors ir už 0.10€ naudojantis ja, o tai atlikus iškart gausime abu po 15eur! Tuos pinigus galite tuoj pat persivest sau ar nusiimti be jokių mokesčių.

Nuoroda: https://monese.app.link/PacW0hEgvY?invite=GIEDR398

Registruojantis BŪTINAI įveskite mano kodą: GIEDR398

Užsiregistravus galite pradėti kviesti draugus ir nuo kiekvieno gauti po 15 eurų:)

Gave kortele, susisiekite, pervesiu jums 1,01 e tam jog atliktumėte mokėjimą ir aktyvuotumėte kortelę. Noriu jog šis uždarbis jums būtų be jokių investicijų.

2.Kontist- stipriai augantis banko appsas Freelanceriams ir verslo savininkams (panašus kaip revolut, monese).

Šiuo metu Kontist siūlo nemokamus 50€ visiems naujiems klientams.Jums net nereikės įnešti savo pinigų.

Viskas ką jums reikia padaryti, norint gauti nemokamus 50€:

1. Spauskite ant šios nuorodos: https://kontist.com/r/giedriusJ8R

(būtnai registruokitės per šią nuorodą kitu atveju negausite 50€)

2. Užsiregistruokite kaip freelanceris (Freiberufler) ir įveskite bet kokią profesiją.

3. Kad gautumėte bonusą, privalote įvesti vokišką adresą. Tam tiks bet koks vokiškas adresas iš Google (adreso jie netikrina).

4. Pasitivirtinkite savo tapatybę per trumpą video skambutį.Tam jums reiks paso( lietuviškas puikiausiai tinka, aptarnaujantis personalas kalba vokiškai, angliškai bei rusiškai) ir viskas neturėtų trukti ilgiau 5min. Reikės pamojuoti ranka palei veidą ir pasukioti dokumentą. Viskas lengvai ir aiškiai, ji pati rodo dokumentą ir kaip daryti. Kalbėti nereikia daug.

5. Kai pasitvirtinsite tapatybę,tiesiog pabaikite sąskaitos atidarymą. Būtinai pasirinkite apačioje esanti nemokama planą! Taip pat reikės pasirinkti iš esmės duomenis ką duoda pats appsas 30proc mokesčius mokate, esate ne pvm mokėtojas ir t.t. principe tik next, continue.

6. Už maždaug dviejų savaičių gausite 50€ bonusą į savo Kontist sąskaitą. Pinigus galite persivesti į bet kokią banko sąskaitą arba išleisti. Kai sąskaitoje nebeliks pinigų, galite labai lengvai uždaryti ją nueidami į Settings – Personal Data – Close account.

Turėkite omenyje, kad pirmas 90 dienų nuo registracijos jums nereikia nurodyti jokios “Tax information ar panašių dalykų. Kontist gali jums atsiųsti emailą prašydami tai nurodyti, bet galite paprasčiausiai juos ignoruoti.

Sėkmės!

https://pastelink.net/12yn6 – Čia galite rasi daugiau nuorodų, bet taipogi ne visas 🙂

Dar vienas riebus pliusas atliekant referral uždarbius per mane, kai kuriuos galiu nedelsdamas pervesti iš savo Monese sąskaitos.

Jei kils klausimu,rašykite per skelbiu susirašinėjimą arba email, tikrai padėsiu:)

Darbo mesti tikrai nepavyks, bet prisidurti tikrai pavyks!

Referral, uždarbis internete, greiti pinigai !

Pelningiausi uždarbiai!monese-21,01e ! Nuorodos!+370 641 59196

+0-00 ratings

Palik atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.